clock

Usługi

Renowacja lakieru

Lakier jest elementem najbardziej narażonym na działanie czynników zewnętrznych. Z roku na rok powstaje na nim coraz więcej rys i zmatowień. Z ratunkiem przychodzą zabiegi, które sprawią, że Twój samochód będzie wyglądał jakby dopiero wyjechał z salonu. Celem takiego zabiegu jest eliminacja wszelkich wad  powłoki, w tym: rys, zmatowień, hologramów, jak i przywrócenie pięknego blasku, głebi koloru czy też salonowego wyglądu poprzez wieloetapowe polerowanie lakieru, przy użyciu odpowiedniej kombinacji past i padów.  Auto poddane takiemu zabiegowi zyskuje nie tylko na wyglądzie lecz również podnosi się jego wartość rynkowa. Częstym zjawiskiem przy takiej pracy jest zupełna przemiana samochodu i odmłodzenie go o kilka lat.

Powłoki ochronne

Oferujemy Państwu szeroki wybór zabezpieczenia lakieru, felg czy szyb najlepszej klasy produktami, zapewniając przy tym ogromną śliskość lakieru dla brudu i zanieczyszczeń drogowych. Odpowiednio dobrana i serwisowana powłoka może zapewnić skuteczną ochronę nawet do 5 lat. Zalety stosowanych przez nas powłok ceramicznych:   Trzeba również pamiętać o tym, iż nie tylko powłokami ceramicznymi "człowiek żyje". Bardzo skutecznym zabezpieczeniem są woski. Odpowiednio dobrany wosk może dać nam: i co najważniejsze nie jest to duży wydatek w porównaniu do powłok ceramicznych czy kwarcowych.

Kosmetyka wnętrza

Prawie każdy z nas próbował w swoim życiu wyczyścić jakąś plamę na fotelu lub wyczyścić plastiki z większym lub mniejszym skutkiem, jednak efekt docelowy nie był zadowalający, a raczej średni. Z pomocą przychodzą nam specjalistyczne środki, jednak osoby postronne potrafią dobrymi chęciami narobić więcej bałaganu niż przed tym zabiegiem, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia. Działamy od wielu lat i potrafimy ze starego, zaniedbanego auta uzyskać efekt nowego samochodu, przy tym odnawiając również blask materiałów tekstylnych, plastikowych jak i skórzanych. Dodatkowym naszym atutem są powłoki do wnętrza aut, które podobnie jak te ceramiczne na karoserie chronią tworzywa przed nadmiernym zużyciem, promieniowanie UV, wchłanianiem wody czy innych cieczy, przenoszeniem barwników z ubrań na skórę czy materiały i oczywiście brudem.